Історія

Основна діяльність нашої компанії – забезпечення фармацевтичних підприємств України необхідними субстанціями та витратними матеріалами.

Етапи становлення компанії

Свій шлях компанія розпочала у 1995 р. як торгова компанія з оптового продажу медикаментів і досі перебуває у безперервному процесі розвитку.

В даний час ТОВ «ФК АЛЬЯНС ГРУП» використовує нові технології ведення бізнесу та є однією з провідних компаній, що займається комплексним обслуговуванням підприємств та організацій фармацевтичної, медичної, косметичної, ветеринарної, аграрної промисловості на території України, СНД, а також країн далекого зарубіжжя.

2021
Косметологія

Старт роботи з розвитку напрямку у косметологічній сфері.

2020
Деззасоби

Тенденції ринку, його розвиток не оминули і нашу компанію. Ми почали працювати у цьому напрямку щодо постачання хімічних засобів для розширення асортименту продукції в Україні.

2019
Ветеринарія

Відкрито новий напрямок як доповнення до підрозділів з постачання субстанцій ветеринарної якості, що вже є в компанії.

2018
Субстанції для агропромисловості

Початок співпраці з аграрними компаніями та комплексами з постачання хімічної сировини.

2013
In Bulk

Старт роботи одного з нових напрямків – постачання готових лікарських засобів у формі In bulk.
Придбання медикаментів у формі In bulk дозволяє розширити асортиментну низку продукції, мінімізувати витрати на придбання та використання обладнання.

2010
Відділ розвитку продаж

Створено новий відділ з розвитку співробітництва та постачання субстанцій та витратних матеріалів до країн далекого зарубіжжя.

2009
Витратні матеріали

Відкриття ще одного напрямку роботи – постачання витратних матеріалів для фармацевтичної, хімічної та косметичної промисловості.

1998
Субстанції та допоміжні матеріали

Важливим історичним кроком у розвитку нашої компанії є створення нового напрямку: оптові поставки субстанцій, рослинних екстрактів та допоміжних матеріалів для фармацевтичної та косметичної промисловості.

1995
ГЛЗ

«ТОВ «ФК АЛЬЯНС ГРУП» розпочала свій шлях як торговельна компанія з оптового продажу медикаментів.